Genital Estetik Fiyatları, 2022 Ankara

genital estetik ankara.png

Genital estetik ameliyatı hem kadınlar hem de erkekler için oldukça ilgi toplamaktadır. Genital estetik ameliyatı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede oldukça sık uygulanmaktadır. Genital estetik fiyatları 2022 Ankara için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

2016'nın estetik cerrahi istatistiklerine göre, labiaplasti adı verilen iç veya dış labiaların boyutunu ve şeklini değiştiren müdahaleler, 2016 yılında 2015 yılına göre yüzde 39 oranında artmıştır.

Genital Estetik Ameliyatı

 

Kadınlar, bazıları özel parçalarının estetik olarak hoş görünmesini veya daha rahat görünmesini sağlamaya odaklanır. Bazıları kadınlar ise daha iyi bir memnuniyet elde etmek amacıyla bir genital gelişim veya gençleştirme prosedürüne ihtiyaç duyarlar. Bu anlamda en sık uygulanan genital estetik ameliyatı labioplasti ameliyatıdır.

Labiaplasti Ameliyatı Ankara

 

Pek çok kadında labiaplasti ameliyatı isteği olmaktadır. Bu kadınlarda aşırı büyük iç labialar onları fiziksel olarak rahatsız etmektedir. Labiaplasti ameliyatı muhtemelen kadınlar için bilinen en iyi genital kozmetik müdahaledir. Labioplasti ameliyatı fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Labioplasti ameliyatı, genellikle bir labium diğerinden daha uzun ve estetik açıdan rahatsız edici olduğunda, labiaların birinin veya her ikisinin boyutu, cildin aşırı çekilmesi ve bükülmesi nedeniyle seks veya diğer fiziksel aktiviteleri rahatsız edici hale getirdiğinde yapılır.

Ayrıca bazı fiziksel faaliyetler sırasında büyük labiumlar rahatsızlık verebilmektedir. Egzersiz, binicilik, bisiklete binme ve yoga gibi sporlarla uğraşanlarda büyük labiumların sürtünmesine bağlı ağrı, yaralanma gibi durumlar yaşanabilir. Ayrıca dar kıyafet giymekten hoşlananlar içinde aynı sıkıntılar yaşanabilir.

Labioplasti ameliyatına bazen klitorisin belirginleştirmesi ameliyatı da eklenebilir. Bu ameliyat, labiaplasti sonrası görünümü iyileştirmek veya klitoral duyarlılığı arttırmak için yapılmaktadır.

Monsplasti ve Vajinal Sıkılaştırma Ankara

 

Bazı kliniklerde sunulan diğer bir kozmetik müdahale türü, labia majoranın hemen üzerindeki alan olan mons pubisin boyutunun küçültülmesidir. Kadın vücudunun bu kısmı doğal bir çıkıntı oluşturur, ancak bazı kadınlar bu çıkıntıdan rahatsız olabilirler. Bu hastalarda vajen estetiği ameliyatı uygulanır. Vajen estetiği fiyatları için bize ulaşınız.

Bu durumlarda, liposuction sıklıkla o bölgeden fazla yağı almak için yapılır ve bazen bir cildin de alınması gerekir.

Vajinal sıkılaştırma veya vajinoplasti, doğumlar sonrasında oluşan vajendeki gevşemenin ve sarkmanın düzeltilmesini sağlar. Bu sayede hem kozmetik bir görüntü elde edilir hemde cinsel birliktelikte alınan keyif artar.

Vajinal sıkılaştırma ameliyatla yapılabileceği gibi lazer uygulamaları ile de yapılabilmektedir.

Vajendeki orgazm sağlayan bölgelere yapılan enjeksiyonlarda genital estetik alanında kullanılmaktadır. Kişinin kendi kanından elde edilen plazma bellik noktalara enjekte edilerek bu bölgelerin hassasiyetinin arttırılması ve ilişki sırasında alınan zevkin arttırılması sağlanır. Ancak bu enjeksiyon operasyonlarının başarısı halen tartışmalıdır.

Genital Estetik Fiyatları — Labioplasti Fiyatları — Vajen Estetiği Fiyatları Ankara

 

Genital estetik fiyatları Ankarada yapılacak işlemin türüne veya sayısına göre değişir. Lokal yada genel anesteziye göre değişir. Genital estetik fiyatları Ankarada 5000- 20.000 tl arasında değişmektedir. Labioplasti Ameliyatı fiyatları Ankarada 5000–10.000 tl arasında değişirken, vajen estetiği fiyatları Ankarada 5000–10.000 tl arasında değişmektedir. Genital estetik ameliyatı fiyatları Ankara 2021-2022 için bize ulaşınız.

Genital Estetik Ankara, Labiopalsti Ankara, Vajen Estetiği Ankara, Doç. Dr. Nermin Köşüş, Doç. Dr. Aydın Köşüş