• Aydın Köşüş

Çikolata Kisti Ameliyatı Ankara

En son güncellendiği tarih: 26 Ara 2020

Çikolata kisti ameliyatı Ankara'da oldukça sık yapılan bir ameliyattır. Çikolata kisti ameliyatı açık ameliyat yada kapalı ameliyat dediğimiz laparoskopik yöntemle yapılabilir. Çikolata kisti ameliyatı Ankara'da olmak isteyen hastalarımız bize her zaman ulaşabilirler. Tarafımızdan sıklıkla laparoskopi ile çikolata ameliyatı yapılmaktadır.

Çikolata kisti ameliyatı laparoskopi dediğimiz kapalı yöntemle yapıldığında hasta için oldukça konforlu bir yöntem olmaktadır. Hasta daha az hastanede kalmakta, daha az ağrısı olmaktadır. Laparoskopik çikolata kisti ameliyatının açık ameliyattan başarı anlamında herhangi bir farkı yoktur.


Çikolata Kisti Ameliyatı Ankara

Çikolata kisti ameliyatı sırasında yumurtalıkta yada karın içindeki endometrioma adı verilen çikolata kisti yumurtalıktan soyularak çıkarılır. Ancak karın iç zarındaki küçük gözle görülemeyen odaklarda yaşamın ilerleyen dönemlerinde tekrar çikolata kisti oluşabilir. Bu nedenle laparoskopik çikolata kisti ameliyatı dahi olsanız düzenli takiplerinizi yaptırmayı ihmal etmeyiniz.


Çikolata kisti ameliyatı fiyatları Ankara ne kadardır?


Çikolata kisti ameliyatı fiyatları Ankara'da 10.000 - 20.000 tl arasında değişmektedir. Ameliyatın yapıldığı hastaneye, yapan hekime, kullanılan yönteme göre fiyatlar şekilllenmektedir. Ankara çikolata kisti ameliyatı fiyatları 2021 için bize ulaşabilirsiniz. Ankaradaki anlaşmalı olduğumuz tüm hastanelerde ameliyatınız titizlikle yapılacaktır. Çikolata kisti ameliyatı doktorlarımız Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş tarafından yapılmaktadır.


#çikolatakistiameliyatı #çikolatakistiameliyatıankara #ankaraçikolatakistiameliyatıfiyatları #ankaraçikolatakistiameliyatıfiyatları2021 #laparoskopikçikolatakistiameliyatıankara #kapalıçikolatakistiameliyatıankara #endometriozis #endometrioma #

24 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İdrar Kaçırma Ameliyatı Ankara

ANKARA TİCARET MERKEZİ

 

Kızılırmak mah. 1450 Sok. B Blok No:4 Çukurambar Çankaya ANKARA

0312 285 85 88

0555 022 86 22

aydinkosus@gmail.com

nerminkosus@gmail.com

Normal Doğum Ankara

Sezaryen Doğum Ankara

  • YouTube - Doç. Dr. Nermin Köşüş
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi amacıyla kullanılamaz.