• Aydın Köşüş

Çikolata Kisti Ameliyatı Ankara

Güncelleme tarihi: 31 Mar

Çikolata kisti ameliyatı Ankara'da oldukça sık yapılan bir ameliyattır. Çikolata kisti ameliyatı açık ameliyat yada kapalı ameliyat dediğimiz laparoskopik yöntemle yapılabilir. Çikolata kisti ameliyatı Ankara'da olmak isteyen hastalarımız bize her zaman ulaşabilirler. Tarafımızdan sıklıkla laparoskopi ile çikolata ameliyatı yapılmaktadır.

Çikolata kisti ameliyatı laparoskopi dediğimiz kapalı yöntemle yapıldığında hasta için oldukça konforlu bir yöntem olmaktadır. Hasta daha az hastanede kalmakta, daha az ağrısı olmaktadır. Laparoskopik çikolata kisti ameliyatının açık ameliyattan başarı anlamında herhangi bir farkı yoktur.


Çikolata Kisti Ameliyatı Ankara
Çikolata Kisti Ameliyatı Ankara

Çikolata kisti ameliyatı sırasında yumurtalıkta yada karın içindeki endometrioma adı verilen çikolata kisti yumurtalıktan soyularak çıkarılır. Ancak karın iç zarındaki küçük gözle görülemeyen odaklarda yaşamın ilerleyen dönemlerinde tekrar çikolata kisti oluşabilir. Bu nedenle laparoskopik çikolata kisti ameliyatı dahi olsanız düzenli takiplerinizi yaptırmayı ihmal etmeyiniz.


Çikolata kisti ameliyatı fiyatları Ankara ne kadardır?


Çikolata kisti ameliyatı fiyatları Ankara'da 10.000 - 20.000 tl arasında değişmektedir. Ameliyatın yapıldığı hastaneye, yapan hekime, kullanılan yönteme göre fiyatlar şekilllenmektedir. Ankara çikolata kisti ameliyatı fiyatları 2022 için bize ulaşabilirsiniz. Ankaradaki anlaşmalı olduğumuz tüm hastanelerde ameliyatınız titizlikle yapılacaktır. Çikolata kisti ameliyatı doktorlarımız Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş tarafından yapılmaktadır.


#çikolatakistiameliyatı #çikolatakistiameliyatıankara #ankaraçikolatakistiameliyatıfiyatları #ankaraçikolatakistiameliyatıfiyatları2022 #laparoskopikçikolatakistiameliyatıankara #kapalıçikolatakistiameliyatıankara #endometriozis #endometrioma #

35 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör