• Aydın Köşüş

Jinekolog Ankara Doktorları

Güncelleme tarihi: 31 Mar

Jinekolog Ankara diye arama yapıldığında onlarca jinekolog doktor listelenecektir. Ankara Jinekolog doktorları arasında Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş Çankaya ilçesinde Çukurambar semtinde hizmet vermektedir. Ankara jinekolog muayene fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz...


Jinekolog Ankara
Jinekolog Ankara

Ankara jinekolog doktorları, jinekolojik rahatsızlıkların tedavisinde ve gebelik takibi ile ilgili sizlere yardımcı olmaktadır. Miyom ameliyatı, çikolata kisti ameliyatı yada rahim alma ameliyatı yanında normal doğum veya sezeryan doğum konusunda da oldukça uzmanlaşmış hekimlerdir. Miyom ameliyatı Ankara için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ankara Jinekolog Muayenehaneleri


Ankara özel jinekolog muayenehaneleri Çukurambar semtinde yoğunlaşmıştır. Tüm branşlarda uzman hekim muayenehaneleri mevcuttur. Ankara jinekolog muayenehaneleri içerisinde bizim kliniğimiz Çukurambar semtinde oldukça merkezi bir noktada olup Konya yolunun arkasındadır. Muayenehanemizde her türlü kan ve idrar testleri ile patoloji testleri yapılmaktadır.


Ankara jinekolog muayene ücretleri


Ankara jinekolog muayene ücretleri oldukça farklılık gösterebilmektedir. Jinekolog muayene ücretleri Ankarada muayene olacağınız hekimin çalıştığı kuruma, akademik ünvanına yada çalıştığı semte göre değişiklik göstermektedir. Çankaya Çukurambar bölgesindeki jinekolog muayene ücretleri 300 - 800 tl arasında değişmektedir. Ankara jinekolog çukurambar doktorlarımızla tanışmak için kliniğimize başvurabilirsiniz.


Ankara Jinekolog Tavsiyesi


Ankara jinekolog tavsiye konusunda elbette çevrenizdeki arkadaşlarınızdan yada akrabalarınızdan öneri alabilirsiniz. Yine internetten yada sağlık sitelerinden jinekolog tavsiyelerine bakabilirsiniz. Sosyal medyadan takip ettiğiniz jinekolog doktorları inceleyebilirsiniz. Ancak unutmayın en iyi kararı yine siz vereceksiniz. Hastanın beklenti seviyesine göre doktordan memnuniyet derecesi oldukça değişkendir. Aydın doktordan bir hasta memnun olurken, bir başka hasta memnun olmayabilir.


Ankara jinekolog tavsiye noktasında en doğru kararı vermek için bire bir doktorla tanışmanız en doğrusu olacaktır. İnternet ortamındaki yada sağlık sitelerindeki pekçok yorumun kasıtlı olarak yazıldığı veya yazdırıldığı bir ortamda doktor öneri yorumlarına göre karar vermek çok doğru olmayacaktır.


Ankaranın en iyi kadın doğum doktorları, elbette sizin için en iyi iletişim kurduğunuz doktorlardır. Her zaman rahatlıkla ulaşabileceğiniz, her türlü soruyu rahatlıkla sorabileceğiniz kadın doğum doktoru sizin için en iyi kadın doğum doktorudur.


Ankara Kadın Doğum Doktorlarımız


Ankara kadın doğum doktorlarımız Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş ile tanışmak için sizleri de merkezimize bekliyoruz. Jinekolojik muayene ve gebelik takiplerinizi kliniğimizin nezih ortamında, mahremiyete önem verilen bir hizmet anlayışı ile yaptırabilirsiniz. Ankara jinekolog muayene ücretleri 2022 için bizimle iletişime geçebilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz. Doktorlarımız ameliyatlarını Ankaranın anlaşmalı tüm hastanelerinde yapmaktadır. Medicana Ankara hastanesi de bunlardandır. Ankara medicana doktorları arasında bizim klinğimizin anlaşmalı doktorları da yer almaktadır. Ankara Medicana doktor önerisi konusunda bilgi almak için bize ulaşınız. Diğer anlaşmalı hastanelerimiz arasında Memorial hastanesi, Koru hastanesi, Liv hospital, Akay hastanesi, Güven hastanesi ve bunların yanında pekçok hastane yer almaktadır.#jinekologankara #ankarajinekologdoktorları #ankarajinekologmuayenehaneleri #ankarajinekologtavsiyesi #ankarajinekolog #ankarajinekologmuayeneücretleri #ankarakadındogumdoktorları #ankaraözeljinekologmuayenehaneleri

61 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör