• Aydın Köşüş

Miyom Ameliyatı Ankara

En son güncellendiği tarih: Oca 2


Miyom ameliyatı Ankara'da pekçok hastanede yapılabilmektedir. Tarafımızdan miyom ameliyatı Ankara'daki tüm özel hastanelerde yapılabilmektedir. Miyom ameliyatı fiyatları Ankara için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Miyom ameliyatı açık yada laparoskopi adı verilen kapalı ameliyat yöntemi ile yapılabilir. Laparoskopik miyom ameliyatı oldukça konforlu bir ameliyat olup miyom ameliyatında altın standart olarak kabul edilir.

Laparoskopik miyom ameliyatı, yerleşim açısından uygun olan tüm miyomlarda uygulanabilir. Miyom ameliyatı Ankara detayları hakkında bilgi almak için bize ulaşınız.

Laparoskopik miyom ameliyatı sonrası hasta kısa sürede toparlanır. Ağrı daha az olup daha çabuk taburcu olur. Çalışma ve sosyal hayatına açık miyom ameliyatına göre daha hızlı döner. Enfeksiyon riski ve karında yapışıklık riski açık ameliyata göre daha düşüktür.

Miyom Ameliyatı Ankara

Miyom Ameliyatı Fiyatları Ankara 2020


Miyom ameliyatı fiyatları Ankara'da ameliyatın yapılacağı hastaneye, yapacak ekibe, kullanılacak malzemelere yada uygulanacak yönteme göre değişir. Miyom ameliyatı Ankarada açık, laparoskopik yada robotik olarak yapılabilmektedir. Açık ve laparoskopik miyom ameliyatı Ankarada 10.000 - 20.000 tl arasında değişnektedir. Robotik miyom ameliyatı fiyatları ise 30.000 - 50.000 tl arasında değişir. Ankara miyom ameliyatı ücretleri 2020 için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


#miyomameliyatıankara #miyomameliyatıfiyatlarıankara #miyomameliyatıücretleri #miyomameliyatıfiyatları2020 #miyomameliyatıücretleri2020 #laparoskopikmiyomameliyatıankara #laparoskopikmiyomameliyatıfiyatlarıankara #laparoskopiilemiyomameliyatıankara #laparoskopiilemiyomçıkarılmasıankara

İdrar Kaçırma Ameliyatı Ankara

ANKARA TİCARET MERKEZİ

 

Kızılırmak mah. 1450 Sok. B Blok No:4 Çukurambar Çankaya ANKARA

0312 285 85 88

0555 022 86 22

aydinkosus@gmail.com

nerminkosus@gmail.com

Normal Doğum Ankara

Sezaryen Doğum Ankara

  • YouTube - Doç. Dr. Nermin Köşüş
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi amacıyla kullanılamaz.