• Aydın Köşüş

Miyom Ameliyatı Ankara

Güncelleme tarihi: 31 Mar


Miyom ameliyatı Ankara'da pekçok hastanede yapılabilmektedir. Tarafımızdan miyom ameliyatı Ankara'daki tüm özel hastanelerde yapılabilmektedir. Miyom ameliyatı fiyatları Ankara için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Miyom ameliyatı açık yada laparoskopi adı verilen kapalı ameliyat yöntemi ile yapılabilir. Laparoskopik miyom ameliyatı oldukça konforlu bir ameliyat olup miyom ameliyatında altın standart olarak kabul edilir.

Laparoskopik miyom ameliyatı, yerleşim açısından uygun olan tüm miyomlarda uygulanabilir. Miyom ameliyatı Ankara detayları hakkında bilgi almak için bize ulaşınız.

Laparoskopik miyom ameliyatı sonrası hasta kısa sürede toparlanır. Ağrı daha az olup daha çabuk taburcu olur. Çalışma ve sosyal hayatına açık miyom ameliyatına göre daha hızlı döner. Enfeksiyon riski ve karında yapışıklık riski açık ameliyata göre daha düşüktür.

Miyom Ameliyatı Ankara
Miyom Ameliyatı Ankara

Miyom Ameliyatı Fiyatları Ankara 2022


Miyom ameliyatı fiyatları Ankara'da ameliyatın yapılacağı hastaneye, yapacak ekibe, kullanılacak malzemelere yada uygulanacak yönteme göre değişir. Miyom ameliyatı Ankarada açık, laparoskopik yada robotik olarak yapılabilmektedir. Açık ve laparoskopik miyom ameliyatı Ankarada 10.000 - 20.000 tl arasında değişnektedir. Robotik miyom ameliyatı fiyatları ise 30.000 - 50.000 tl arasında değişir. Ankara miyom ameliyatı ücretleri 2022 için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


#miyomameliyatıankara #miyomameliyatıfiyatlarıankara #miyomameliyatıücretleri #miyomameliyatıfiyatları2022 #miyomameliyatıücretleri2022 #laparoskopikmiyomameliyatıankara #laparoskopikmiyomameliyatıfiyatlarıankara #laparoskopiilemiyomameliyatıankara #laparoskopiilemiyomçıkarılmasıankara

74 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör