• Aydın Köşüş

Rahim Alma Ameliyatı Ankara

Güncelleme tarihi: 3 Ara 2021

Rahim alma ameliyatı Ankara'da doktorlarımız Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş tarafından yapılmaktadır. Açık ameliyat yada laparoskopi adı verilen kapalı ameliyat yöntemi ile yapılabilmektedir. Rahim alma ameliyatı fiyatları Ankara için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Rahim alma ameliyatı Ankara
Rahim alma ameliyatı Ankara

Rahim alma ameliyatı Ankarada pekçok hastanede yapılmaktadır. Tarafımızdan genellikle kapalı ameliyat adı verilen laparoskopi ile rahim alma ameliyatı gerçekleştirilmektedir. Laparoskopi ameliyatı açık ameliyata göre oldukça konforlu olup hasta çok çabuk toparlanmakta ve genellikle ameliyat sonrasındaki 1. gün taburcu edilmektedir.


Rahim alma ameliyatı ile birlikte hastanın yaşı uygunsa yumurtalıkların da alınması gerekebilir. Menopozda yakın hastalarda genellikle yumurtalıkların alınması, daha sonra yumurtalıklardan çıkabilecek hastalıkların önlenmesi açısından gereklidir. Yaşı genç olan hastalarda ise yumurtalıkların alınması tercih edilmez.


Rahim alma ameliyatı sonrası kadınların tüm cinsel fonksiyonları herhangi bir azalma olmadan devam edecektir. Sadece adet görmeyecek ve çocuk sahibi olamayacaktır.


Rahim alma ameliyatı fiyatları Ankara nasıldır?


Rahim alma ameliyatı fiyatları Ankarada ameliyatı yapılacağı hastaneye ve yapılacak ameliyatın şekline göre değişmektedir. Laparoskopik rahim alma fiyatları 10.000 - 20.000 tl arasında değişmektedir. Rahim alma ameliyatı fiyatları 2022 için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


#rahimalmaameliyatı #rahimalmaameliyatıankara #rahimalmaameliyatıfiyatlarıankara #rahimalmaameliyatıfiyatları2022ankara #rahimalmaameliyatıücretleri #laparoskopikrahimalmaameliyatıankara


25 görüntüleme0 yorum