• Aydın Köşüş

Rahim Alma Ameliyatı Ankara

En son güncellendiği tarih: 26 Ara 2020

Rahim alma ameliyatı Ankara'da doktorlarımız Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş tarafından yapılmaktadır. Açık ameliyat yada laparoskopi adı verilen kapalı ameliyat yöntemi ile yapılabilmektedir. Rahim alma ameliyatı fiyatları Ankara için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Rahim alma ameliyatı Ankara

Rahim alma ameliyatı Ankarada pekçok hastanede yapılmaktadır. Tarafımızdan genellikle kapalı ameliyat adı verilen laparoskopi ile rahim alma ameliyatı gerçekleştirilmektedir. Laparoskopi ameliyatı açık ameliyata göre oldukça konforlu olup hasta çok çabuk toparlanmakta ve genellikle ameliyat sonrasındaki 1. gün taburcu edilmektedir.


Rahim alma ameliyatı ile birlikte hastanın yaşı uygunsa yumurtalıkların da alınması gerekebilir. Menopozda yakın hastalarda genellikle yumurtalıkların alınması, daha sonra yumurtalıklardan çıkabilecek hastalıkların önlenmesi açısından gereklidir. Yaşı genç olan hastalarda ise yumurtalıkların alınması tercih edilmez.


Rahim alma ameliyatı sonrası kadınların tüm cinsel fonksiyonları herhangi bir azalma olmadan devam edecektir. Sadece adet görmeyecek ve çocuk sahibi olamayacaktır.


Rahim alma ameliyatı fiyatları Ankara nasıldır?


Rahim alma ameliyatı fiyatları Ankarada ameliyatı yapılacağı hastaneye ve yapılacak ameliyatın şekline göre değişmektedir. Laparoskopik rahim alma fiyatları 10.000 - 20.000 tl arasında değişmektedir. Rahim alma ameliyatı fiyatları 2021 için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


#rahimalmaameliyatı #rahimalmaameliyatıankara #rahimalmaameliyatıfiyatlarıankara #rahimalmaameliyatıfiyatları2021ankara #rahimalmaameliyatıücretleri #laparoskopikrahimalmaameliyatıankara


16 görüntüleme0 yorum

İdrar Kaçırma Ameliyatı Ankara

ANKARA TİCARET MERKEZİ

 

Kızılırmak mah. 1450 Sok. B Blok No:4 Çukurambar Çankaya ANKARA

0312 285 85 88

0555 022 86 22

aydinkosus@gmail.com

nerminkosus@gmail.com

Normal Doğum Ankara

Sezaryen Doğum Ankara

  • YouTube - Doç. Dr. Nermin Köşüş
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi amacıyla kullanılamaz.